1. Головна
  2. Новини
  3. Як чемпіонка світу та Європи Юлія Ткач готується до ліцензійного чемпіонату світу з вільної боротьби ВІДЕО

Як чемпіонка світу та Європи Юлія Ткач готується до ліцензійного чемпіонату світу з вільної боротьби ВІДЕО

14 вересня в Нур-Султані (Казахстан) стартує ліцензійний чемпіонат світу з боротьби. Спортсмени Борцівського клубу "Лідер-Львів" Юлія Ткач та Олексій Доманицький активно готуються до цих змагань. Атлети налаштовані не лише здобути ліцензії на Олімпіаду у Токіо, а й привезти медалі з чемпіонату світу. Детальніше про підготовку спортсменів - у відеосюжеті від Панорама production.

Заслужений майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Юлія Ткач чотири рази здобувала нагороди на чемпіонатах світу: одне "золото", одне "срібло" та дві "бронзи". У Казахстані будуть розігруватися перші ліцензії на Олімпійські ігри, що відбудуться 2020 року в Токіо.

Нагадаємо, Юлія тричі брала участь в Олімпійських іграх: 2008 рік (Пекін, Китай) - 11 місце, 2012 рік (Лондон, Великобританія) - 7 місце, 2016 рік (Ріо-де-Жанейро, Бразилія) - 9 місце.#ЮліяТкач #ЧемпіонкаУкраїни #ВільнаБоротьба

Коментарі

Читайте також

Президент нагородив Юлію Ткач орденом Княгині Ольги

Президент нагородив Юлію Ткач орденом Княгині Ольги
Відзнаку вона отримала за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у Мінську. Її тренеру - Олександру Ткачу, присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Юлія Ткач: про секрети перемоги, пропозиції зміни громадянства та медаль, якої не вистачає

Юлія Ткач: про секрети перемоги, пропозиції зміни громадянства та медаль, якої не вистачає
З однією із найбільш титулованих українських борчинь, чемпіонкою світу, чемпіонкою Європи, учасницею трьох Олімпійських ігор, чемпіонкою Європейських ігор-2019 Юлією Ткач спілкувався журналіст видання Гал-інфо.