1. Головна
  2. Новини
  3. У ресторані «ОТТО» мережі «Classic» відбувся гастровечір

У ресторані «ОТТО» мережі «Classic» відбувся гастровечір

Наприкінці літа у ресторані «ОТТО» відбувся гастровечір. Такі заходи для відвідувачів закладів сім'ї ресторанів «Classic» стали уже традиційними.

Пригощали екзотичними рапанами, севіче з тунця, бейбі-восьминіжками. А також провели майстер-клас з приготування равіолі «Далла мама».

- Все пройшло супер! Ми стаємо все більш досвідченими в проведенні гастровечорів. В цьому є не тільки моя заслуга, а й усієї команди «ОТТО». Гості були активні, задавали безліч питань, проявляли інтерес в приготуванні равіолі та пасти. Можемо запевнити вас, що це не останній гастровечір, адже ми вже маємо декілька ідей для проведення майбутніх заходів!, - каже бренд-шеф Юрій Хазіпов.


Усі бажаючі могли спробувати себе в приготуванні італійської пасти та равіолі з сиром. А потім усі разом смакували стравами.

Нагадаємо, що мережа ресторанів «Classic» поповнилась новим закладом «ОТТО» на початку нинішнього року. Це новий, абсолютно не схожий на інші ресторан - частинка Італії у центрі міста Ковеля.Джерело - https://classic.com.ua#Классік

Коментарі

Читайте також