1. Головна
  2. Новини
  3. Поліція закликає не спалювати суху траву та опале листя, а також нагадує про штрафи

Поліція закликає не спалювати суху траву та опале листя, а також нагадує про штрафи

Згідно із чинним законодавством (ст. 77-1 КупАП), випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Таким чином, розмір штрафу для громадян становить суму від 170 до 340 гривень, - наголошують на сторінці Патрульної поліції у соцмережі. Якщо випалювання сухої рослинності зафіксували на об’єктах природо-заповідного фонду, то розмір штрафу збільшується від 340 до 680 гривень. Посадовим особам за це доведеться викласти від 850 до 1190 гривень, а на об’єктах природо-заповідного фонду - від 1190 до 1700 гривень.

Самовільне спалювання сухої трави наносить шкоду об’єктам рослинного та тваринного світу, а також навколишньому середовищу, забруднюючи атмосферу. Крім того, це загрожує здоров’ю і самопочуттю людей.
Просимо волинян бути свідомими!


#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Патрульні нагадують, на яких дорогах поблизу Ковеля працюють TruCam

Патрульні нагадують, на яких дорогах поблизу Ковеля працюють TruCam
Від початку року винесено 7 тисяч постанов за перевищення швидкості. На трасі М-07 «Київ-Ковель-Ягодин» сталось 22 ДТП з постраждалими, на трасі M-19 «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече» – 20 ДТП.