У Ковелі цьогоріч знову оберуть «Успішних педагогів»

Третій рік поспіль у Ковелі проходить конкурс «Успішний педагог». Депутати своїм рішенням затвердили його умови та порядок визначення переможців на відзначення премією Ковельської міської ради у 2017 – 2019 роках. Пише офіційний сайт Ковельської міськради.
На фото: переможці конкурсу 2018 року.

Метою фахового змагання є виявлення та підтримка талановитих і творчих освітян, мотивація їх до пошуків ефективних прийомів, засобів, методів покращення результативності навчально-виховного процесу та якості освітніх послуг у навчальних закладах Ковеля.

У ці дні завершується прийом документів для участі у Конкурсі. А далі працюватиме експертна комісія, яку очолює заступник міського голови Ігор Прокопів. До її складу входять депутати Ковельської міської ради, ветерани педагогічної праці, представники управління освіти.

Претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації ідей Конкурсу висуває педагогічна рада навчального закладу, батьківська громадськість, претендент також має право на участь шляхом самостійного висування власної кандидатури.

Нагородження переможців традиційно відбудеться під час урочистостей з нагоди Дня вчителя.

Читайте також: У Ковелі вручили премії переможцям конкурсу «Успішний педагог»

#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі писали англійський диктант просто неба

У Ковелі писали англійський диктант просто неба
Мережа центрів мов EuroFuture з нагоди сьомої річниці діяльності провела для школярів Ковеля та Володимира-Волинського пізнавальну акцію. Переможці за краще знання неправильних дієслів отримали лонгборди, портативні колонки та фітнес-годинники.

Юних ковельчан віком 6-8 років запрошують на навчання образотворчому мистецтву

Юних ковельчан віком 6-8 років запрошують на навчання образотворчому мистецтву
Зразкова студія «Чарівний пензлик» Палацу учнівської молоді імені Івана Франка проводить набір дітей у гурток, де навчатимуть живопису, графіці, декоративно-прикладному мистецтву, скульптурі.

З початком нового навчального року юристи нагадують про відповідальність за вчинення булінгу

З початком нового навчального року юристи нагадують про відповідальність за вчинення булінгу
Юстиція Волині продовжує інформування школярів, батьків та педагогів щодо протидії цькуванню. Якщо Ваша дитина стала жертвою булінгу, звертайтеся за кваліфікованою правовою допомогою.