1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородили спортсменів і тренерів

У Ковелі з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородили спортсменів і тренерів

З нагоди Дня фізичної культури і спорту на початку засідання виконкому відбулося нагородження спортсменів та тренерів, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

- Сьогодні тут зібралися ті, хто присвятив своє життя спорту та своїм талантом і наполегливою працею прославляє Ковель та Україну загалом», - наголосив заступник міського голови Ігор Прокопів.

Також він зазначив, що у нашому місті постійно зміцнюється матеріально-технічна база закладів, поліпшується спортивна інфраструктура. З нагоди свята 107 ковельських спортсменів, тренерів, викладачів, ветеранів спорту отримають фінансові винагороди на загальну суму 80 тисяч гривень.

Привітав усіх зі святом міський голова Олег Кіндер та побажав подальших успіхів і перемог. Олег Олексійович вручив Грамоти, Подяки чотирнадцятьом тренерам та спортсменам Ковеля за вагомий особистий внесок в розвиток спорту, високі досягнення, підвищення авторитету міста на всеукраїнській та міжнародній аренах.

Варто сказати, що у Ковелі діє Програма розвитку фізичної культури та спорту. На її реалізацію з міського бюджету у 2019 році виділено понад два мільйони гривень. Завдяки цьому кращі спортсмени і тренери отримують стипендії міського голови, одноразові грошові винагороди, фінансується розвиток футболу у місті та проводять різноманітні заходи.

Інша Програма стосується підтримки пріоритетних видів спорту. На її виконання передбачено 450 000 тисяч гривень. Крім того виділяються кошти і на ремонтні роботи спортивних закладів міста.

У Ковелі завдяки співпраці міської влади з народним депутатом України Степаном Івахівим та фондом «Патріоти Волині» відкрито чимало нових спортивних об'єктів та проведено ремонт уже діючих.


#Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин Владислав Дудар став срібним призером юніорського міжнародного турніру з боксу

Ковельчанин Владислав Дудар став срібним призером юніорського міжнародного турніру з боксу
У змаганнях, які відбулися минулого тижня в Білорусі, брали участь 150 спортсменів з десяти країн світу. До складу збірної України входив учень ЗОШ №10 м. Ковеля, вихованець тренера Миколи Потапюка.

1 вересня відбудеться велоподорож мальовничими дорогами Ковельщини. Запрошують бажаючих приєднатися

1 вересня відбудеться велоподорож мальовничими дорогами Ковельщини. Запрошують бажаючих приєднатися
Хто має бажання у перший день осені покататися велосипедом, приєднуйтесь до ініціативи прокласти веломаршрут для розвитку туризму на Ковельщині! Про умови заходу - читайте далі.