1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські лікарні отримали благодійну допомогу

Ковельські лікарні отримали благодійну допомогу

Ковельське МТМО отримало безкоштовну допомогу у вигляді медичного обладнання та препаратів, за що дякує благодійникам. Про це медики написали на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, висловили вдячність начальнику Управління охорони здоров'я Волинської Обласної державної адміністрації Ігорю Ващенюку та керівнику Волинської Обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валентині Пришко за надані вісім дороговартісних та високотехнологічних ліжок-трансформерів для нового відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії пологового будинку. А також сучасну функціональну каталку з електричним приводом для транспортування хворих.

Голова депутатської фракції "ВО "Батьківщина" у Ковельській районній раді Володимир Андросюк допоміг лікарні з придбанням препарату Акваферрол. Наразі ліки вже роздані у відділення ЦРЛ для лікування пацієнтів. Завдячуючи благодійникам пацієнти відділень Ковельського МТМО мають можливість лікуватисяу комфортних умовах.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки

У Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки
У майбутньому тут планується центр материнства і дитинства: в одному приміщенні працюватимуть педіатрична амбулаторія, дитяче відділення, дитяча поліклініка, пологовий будинок, стаціонарне відділення.