1. Головна
  2. Новини
  3. Незабаром супутникове телебачення стане платним

Незабаром супутникове телебачення стане платним

З наступного року телеканали "1+1", "СТБ", "Новий канал", "Інтер", "ІСТV", "М1" та "М2" транслюватимуть продукцію за гроші, - повідомляє Волиньроst з посиланням на видання РоGazeta.ua.

"Це вимога часу", — каже Ярослав Пахольчук, виконавчий директор групи "1+1 медіа". — "Ми ж хочемо дивитися якісні серіали, ефектні шоу. Щоб сфера розваг розвивалася, щоб ЗМІ були незалежними від своїх власників. Усе це вимагає технологічного розвитку, на що потрібні гроші".


Загалом в Україні для побудови мережі супутникового телебачення витратили $7,5 млн — 190 млн грн. Третину цих грошей інвестували самі телеканали, решту — оператори й постачальники обладнання. З листопада безкоштовний канал відключатимуть. Продукцію телеканалів можна буде бачити лише на платному.

"Медійники можуть робити канали платними, виставляти які завгодно ціни. Та сам факт "телебачення за гроші" стане причиною втрати аудиторії", — говорить експерт компанії "МПП Консалтинг" Павло Мельник. — "Українці не готові платити за "телевізор". Принаймні за ту інформацію, яку вони транслюють. Зараз і так споживач витрачає багато грошей — за декодер, поповнення картки. Сама думка про передплату мовлення лякає".#КонцернРРТ #СуспільнеМовлення

Коментарі

Читайте також

47 років тому, 1 березня 1972 року, розпочала свою роботу Ковельська телевізійна станція АРХІВНЕ ВІДЕО

47 років тому, 1 березня 1972 року, розпочала свою роботу Ковельська телевізійна станція АРХІВНЕ ВІДЕО
"Пройдено шлях від однієї програми ЦТ-1 в чорно-білому зображенні до сучасних цифрових технологій багатоканального T2," - каже директор Волинської філії РРТ Сергій Семерей.