1. Головна
  2. Новини
  3. Змінено порядок реєстрації колективних договорів, - інформує відділ економічного розвитку та торгівлі

Змінено порядок реєстрації колективних договорів, - інформує відділ економічного розвитку та торгівлі

Завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України за № 768 від 21.08.2019 року внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 року за №115 “Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів”.

Змінами передбачено, що Сторони колективних договорів мають право подавати на повідомну реєстрацію лише один примірник документу у паперовій формі. До примірника документу, разом з супровідним листом, Сторони також подають копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб'єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах.

Реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів. Разом з тим, реєструючий орган має вести на своєму веб-сайті реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них та оновлювати його щомісячно. На сайті також, має оприлюднюватися текст договорів, а у разі наявності недоліків відповідності вимогам законодавства і власні рекомендації щодо приведення у відповідність його вимогами.


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

На Привокзальному ринку у Ковелі п'ятеро підприємців працювали без дозвільних документів

На Привокзальному ринку у Ковелі п'ятеро підприємців працювали без дозвільних документів
За вісім місяців 2019 року завдяки діяльності робочої групи з легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення до бюджету міста додатково надходить близько 100 тисяч гривень щомісяця у вигляді податків.

Санаторій матері і дитини «Турія» серед підприємств Волині, які боргують людям найбільше зарплати

Санаторій матері і дитини «Турія» серед підприємств Волині, які боргують людям найбільше зарплати
Два роки тому депутати облради прийняли рішення про ліквідацію закладу обласної комунальної власності. Майновий комплекс, що знаходиться на території Ковеля, передали на баланс військового ліцею.