2. Новини
  3. Ковельські школярі завоювали нагороди різного ґатунку на І Всеукраїнських іграх з пляжної боротьби

Школярі, які займаються у спортивних школах Ковеля та Ковельського району, завоювали нагороди різного ґатунку на І Всеукраїнських іграх з пляжної боротьби. Про це повідомив тренер ДЮСШ Ковельського району Олександр Мілехін, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Минулими вихідними в смт Затока Одеської області відбулись І Всеукраїнські ігри з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження. У складі збірної Волині виступали вихованці відділення вільної боротьби Ковельської ДЮСШ №1 та ДЮСШ Ковельського району.

Чемпіонкою у вазі до 50 кг стала Катерина Кисляк, яка займається в тренера Олександра Мілехіна. Другі місця посіли Діана Рисьова (40 кг), Каріна Лисиця (45 кг), третє — Дмитро Рисьов (40 кг). Вони тренуються в Олега Стуса та Ігоря Падошика.

Волиняни завоювали третє загальнокомандне місце, друге — спортсмени з Хмельниччини, а перемогу здобули господарі змагань — борці Одеської області.