Перший осінній ярмарок у Ковелі планують провести 5 жовтня

5 жовтня у центрі Ковеля планують провести перший цьогоріч осінній ярмарок, - про це повідомила заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівля Лілія Барна.

- Люди звертаються до відділу із запитаннями щодо проведення осіннніх торгів овочами та фруктами. Адже урожай на полях та присадибних ділянках практично зібрано. Тож, одні хочуть продати свою городину, інші, особливо міські мешканці, придбати, аби зробити запаси на зиму, - каже Лілія Барна.


У жовтні планують проведення двох ярмарків. Перший буде у суботу, 5 жовтня, другий - під кінець місяця. Коли саме - повідомлять згодом. У відділі економічного розвитку зауважують, що певні корективи може внести синоптична ситуація. Але сподіваються на сприятливу для ярмаркування погоду.

Традиційно до участі запросять виробників сільськогосподарських культур, вирощених в особистих та фермерських господарствах, представників переробних підприємств. Тож можна буде придбати овочі та фрукти урожаю 2019 року, а також м'ясну та молочну продукцію, хлібобулочні вироби, мед та ін.


#Ярмарок

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок

У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок
У продажу були представлені овочі та фрукти, м’ясні та ковбасні вироби, риба, птиця, сири, яйця, соління, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, а також пасхальні кошики та сувеніри.

Ковельчан запрошують на передвеликодній ярмарок

Ковельчан запрошують на передвеликодній ярмарок
Він відбудеться у суботу, 20 квітня, на центральній площі міста. Ярмаркуватимуть з 9 години ранку. Ковельчани зможуть придбати продукцію до Великоднього столу, Пасхальну атрибутику.

Напередодні нового року у Ковелі ярмаркували

Напередодні нового року у Ковелі ярмаркували
Мешканці міста могли придбати усе необхідне до святкового столу: м’ясо, ковбаси, овочі, фрукти, рибу, солодощі, мед та іншу продукцію місцевих переробних та с/г підприємств.