1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вперше на Волині провели операцію на нирці без єдиного розрізу

У Ковелі вперше на Волині провели операцію на нирці без єдиного розрізу

Вперше на Волині Ковельський центр ендоурології провів лапароскопічну пластику ниркової миски з резекцією додаткової артерії пацієнтці з синдромом Фролея (Fraley), - повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

У Ковельському МТМО урологами була успішно проведена операція вищого пілотажу - лапароскопічна резекція додаткової ниркової артерії з резекцією миски правої нирки та антеградним стентуванням сечовода

Пацієнтка була направлена на комп'ютерну томографію з єдиною скаргою - ниючий біль в попереку справа, який турбував останні півроку. У результаті дослідження виявлено синдром Фролея (вроджена аномалія розвитку ниркових артерій) та гідронефроз.

Операцію провели місцеві лікарі без єдиного розрізу - через прокол. Така методика, на відміну від інших, допомагає зберегти функції нирки та швидко відновитися пацієнтці, а це головний пріоритет сучасної урології., - запевняють ковельські медики.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові
Вона містить велику кількість активних стовбурових клітин - унікального лікувального матеріалу для організму. Власний запас стовбурових клітин - це можливість подбати про здоров'я у будь-якому віці.

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці
Пацієнтці з серцевою недостатністю важкого ступеня встановили кардіостимулятор останнього покоління. Оперативне втручання спільно з ковельськими лікарями провели фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.