У Ковелі ще один мікрорайон міста забезпечили контейнерами для роздільного збору сміття

У Ковелі ще один мікрорайон - “Сільмаш”, забезпечили контейнерами для роздільного збору сміття. Вони розраховані на сортування скла, паперу, пластику та інших відходів. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Доволі довго велись дискусії з мешканцями щодо місця розташування майданчиків, врешті компромісу досягнуто. На сьогодні їх облаштували — неподалік ТЦ “Ювант”, вулиці Варшавської, 5, біля НВК №11, на Відродження, 10 та 22, та на вулиці Боровця. Вони мають паркан з трьох сторін та дах і є доступними для мешканців цілодобово.

Зараз важливо, аби всі відповідально поставились до сортування сміття та викидали його у контейнери лише за призначенням. На жаль, трапляються випадки, коли мешканці залишають мішки з побутовими відходами просто на майданчику, привозять великогабаритні речі, що теж неприпустимо.

Начальник РЖКП №2 Наталія Гейко зауважує, що бажаного результату можна досягнути, коли всі почнуть дотримуватись правил, поважати працю один одного та спільно дбати про порядок у рідному місті. Хоча позитив уже є очевидним. У деяких дворах раніше збирались гори сміття, коли люди не бажали його викидати за графіком. Сьогодні такі випадки зникають у цьому мікрорайоні.

За словами керівника комунального підприємства, відповідальні працівники слідкують, аби все вивозилось вчасно і баки не переповнювались. У Ковелі згідно погодженої схеми санітарного очищення міста розпочали впровадження системи сортування твердих побутових відходів з вулиць Володимирської та 40 років Перемоги.

Як повідомили в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства, найближчим часом подібні майданчики з контейнерами з роздільного збору сміття облаштують і у центральній частині міста. Роботу у цьому напрямку розпочато.


#СортуванняСміття #Благоустрій

Коментарі

Читайте також