1. Головна
  2. Новини
  3. П'ятеро ветеранів АТО з Ковеля повернулися з Боснії і Герцоговини, де вони проходили духовну реабілітацію

П'ятеро ветеранів АТО з Ковеля повернулися з Боснії і Герцоговини, де вони проходили духовну реабілітацію

П'ятеро колишніх бійців АТО з Ковеля повернулися з Боснії і Герцоговини, де вони проходили духовну реабілітацію у містечку Меджугор’є. Це військовослужбовці, які потрапили на війну одними з перших: у 2014-2015 роках. Однак, час не лікує рани і чоловіки потребують психологічної реабілітації та підтримки.

Поїздка стала можливою завдяки спільним зусиллям волонтерів та благодійників. Ініціатором подібних паломницьких турів для воїнів став колишній атовець Олександр Швецов з Житомира, який під час бойових дій втратив ногу. Аби позбутися депресії та гнітючих думок, вирішив почати подорожувати сам, а згодом організував мандрівки й для своїх побратимів. У співпраці з інформаційним центром Меджурог'я та спільнотою "Світло Марії" Олександру Швецову вдалося залучити чималу кількість військових до участі в реабілітаційних турах.
На фото: Олександр Швецов

Нещодавно й ковельські бійці мали змогу провести сім днів у Боснії та Герцоговині, відвідали Хорватію. У Ковелі організацією поїздки займалися волонтери та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які започаткували благодійний проект "Рух за життя". Фінансову підтримку у забезпеченні подорожі надала греко-католицька громада міста Ковеля, до збору коштів також долучилися волонтери та благодійники.

Під час поїздки наші захисники побували на літургіях у храмах, спілкувалися зі священниками, відвідали визначні місця Меджугор'я. Тому паломницький тур став чудовою можливістю відпочити духовно, отримати нові враження, знайти своє призначення у цивільному житті на мирній території України.

Ковельчани залишилися задоволеними поїздкою та дякують її організаторам та благодійникам за підтримку.

Директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк каже, що започаткований благодійний проєкт "Рух за життя", очільницею якого є Алла Семенюк, має на меті підтримати учасників АТО та їх родини, допомогти позбавитися психологічних розладів, замкнутості, спалахів агресії чи пияцтва. Саме тому продовжують працювати над реалізацією доброчинних проєктів, спрямованих на реабілітацію військовослужбовців, які повертаються із зони бойових дій.

Довідково:
Меджугор'є прославилося у другій половині XX століття явленням Божої матері. Перше явище явлення Богоматері чотирьом дітям відбулося у червні 1981 року. У подальшому на місце явищ збиралися тисячі вірян. Явлення Діви Марії тривають й досі кожного дня. Щорічно до Меджугор’я здійснюють паломництво понад мільйон християн різних конфесій із усього світу.


#Благодійність #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт
Сотні небайдужих людей об’єднали зусилля та ресурси навколо доброчинної справи, ініційованої Благодійним фондом «Позитивна взаємодія» заради дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.