1. Головна
  2. Новини
  3. Волонтери Корпусу Миру США навчатимуть ковельчан, як започаткувати власний бізнес

Волонтери Корпусу Миру США навчатимуть ковельчан, як започаткувати власний бізнес

Незабаром волонтери Корпусу Миру США проведуть чотириденний тренінг з розвитку професійних навичок, - повідомляють у Ковельському центрі розвитку підприємництва. Загалом проведуть 8 захоплюючих годин, навчаючись та збагачуючись новим досвідом.

Тренінги відбуватимуться 2, 4, 10 та 11 жовтня з 14: 00 до 16: 00 у Ковельському центрі зайнятості. Їх проведуть: Еймі Шоу, Кесіді Кремтон, Сюзі Кью та Колтон Есплін.

Теми, з якими ознайомлять учасників, є надзвичайно важливими для створення власної справи: організаційний менеджмент, управління часом, маркетингові стратегії, створення Powerpoint презентацій, соціальні мережі як інструмент для бізнесу та багато іншого. По закінченню навчання кожен учасник отримає сертифікат за умови присутності упродовж усіх чотирьох днів. Спілкування відбуватиметься українською мовою, тому мовний бар’єр не створить незручностей, - запевняють організатори.

Поспішайте зареєструватись, щоб стати одним з 25 учасників надзвичайно цікавого заходу. Як подати заявку для участі - дізнайтеся на сторінці Ковельського центру розвитку підприємництва.#КорпусМиру #Волонтери #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Дві ковельські школярки - серед переможців англомовного конкурсу креативного письма Write On

Дві ковельські школярки - серед переможців англомовного конкурсу креативного письма Write On
Вікторія Цимбал та Олександра Москалик, учениці Центру іноземних мов EuroFuture, представлятимуть Волинь на всеукраїнському рівні. Конкурс щорічно організовується волонтерами Корпусу Миру США.