1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельським першокласникам розповіли про безпеку на дорозі

Ковельським першокласникам розповіли про безпеку на дорозі

Учні Ковельської СШ №3 ім. Лесі Українки долучилися до реалізації проекту "Увага, діти на дорозі!" в рамках місячника вивчення та повторення правил дорожнього руху. Повідомляють на сторінці навчального закладу у соцмережі.

У школі було проведено ряд заходів, спрямованих на розвиток практичних навичок, поглиблення знань Правил дорожнього руху.

Інспектори групи реагування патрульної поліції Ковельського відділу поліції Ковтун Христина, Михалевич Ярослав та інспектор з ювенальної превенції Тетяна Козій провели для першокласників відкритий урок "Безпечна дорога до школи!".

Правоохоронці обговорили з учнями, яку небезпеку можуть становити ті чи інші транспортні засоби, як і де слід кататись на велосипеді та які правила обов'язкові для пішоходів будь-якого віку. Діти посиділи в службовому автомобілі та дізналися більше про роботу поліцейських, які дбають про безпеку дорожнього руху.

Учні початкових класів з допомогою батьків та педагогів організували арт-галерею «Руху правила єдині – поважати їх повинні». Дитячі малюнки і плакати показали, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.#Освіта #ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У ковельській гімназії відкрили філію центру канадознавства СНУ імені Лесі Українки

У ковельській гімназії відкрили філію центру канадознавства СНУ імені Лесі Українки
Це перший подібний досвід в Україні. Колектив гімназії є першовідкривачем у багатьох напрямках навчального процесу, що додає авторитету закладу та освітній галузі міста Ковеля.