1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі для дітей з непростою долею благодійники облаштували спортзал

У Ковелі для дітей з непростою долею благодійники облаштували спортзал

У Ковелі запрацював спортивний зал для вихованців Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Комунальна установа діє з 2008 року. Метою діяльності закладу є проведення комплексної корекції (соціальної, психологічної та педагогічної) та реабілітації дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. За час існування закладу допомогу в ньому отримали 1020 дітей. Зараз у Центрі перебуває 42 вихованці.

У відкритті спортзалу взяли участь представники міської та обласної влади, керівники установ та підприємств, меценати, які допомагали втілити в життя цей проект, громадські активісти.

Варто зазначити, що сучасний ремонт у приміщенні зроблений завдяки ініціативі благодійного фонду «Позитивна взаємодія». Там також облаштовано роздягальні та душові кімнати. Нагадаємо, що БФ «Позитивна взаємодія» створено Марією, Павлом та Борисом Мовчанами.

Вітаючи учасників заходу, Марійка зазначила, що завжди мріяла об'єднати зусилля небайдужих дорослих щодо вирішення питань допомоги дітям. І її ідея знайшла втілення у подарунку для вихованців закладу – дітей із непростою долею – сучасному спортивному залі.

За активну благодійну, волонтерську та громадську діяльність оголошено подяку голови облдержадміністрації та голови обласної ради найбільш активним учасникам благодійного проекту.

А після перерізання стрічки господарі спортзалу — хлопчики та дівчата, одразу взялись освоювати нові спортивні снаряди, весело спілкуватись. Приємно було спостерігати за їх посмішками. Це і є винагорода дорослим, які зуміли організуватись та зробити добро для тих, хто його потребує найбільше - дітей, які опинились в непростих життєвих обставинах.

Дітвора отримала чудове місце для занять спортом завдяки благодійникам та меценатам. А це понад 160 осіб, які долучились до хорошої справи.Джерела:
офіційний сайт Ковельської міської ради
офіційний сайт Волинської ОДА


#Благодійність #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

П'ятеро ветеранів АТО з Ковеля повернулися з Боснії і Герцоговини, де вони проходили духовну реабілітацію

П'ятеро ветеранів АТО з Ковеля повернулися з Боснії і Герцоговини, де вони проходили духовну реабілітацію
Поїздка стала можливою завдяки реалізації благодійного проєкту "Рух за життя" та спільних зусиль волонтерів і міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт
Сотні небайдужих людей об’єднали зусилля та ресурси навколо доброчинної справи, ініційованої Благодійним фондом «Позитивна взаємодія» заради дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.