1. Головна
  2. Новини
  3. З жовтня виплату готівкових субсидій здійснюватиме управління соціального захисту населення

З жовтня виплату готівкових субсидій здійснюватиме управління соціального захисту населення

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради повідомляє, що починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд України надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або поштові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Особи, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці (відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунка в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюється через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за адресою, зазначеною у заяві.

Працездатним особам може проводитися виплата субсидії у грошовій готівковій формі на відкриті раніше рахунки в «Ощадбанку». Але якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі - йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою та обов’язково зазначити номер мобільного телефону заявника. Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через «Укрпошту» за адресою домогосподарства.

За бажанням одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі на підставі відповідної заяви, поданої в управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради з обов’язковим зазначенням мобільного телефону.

Одночасно наголошуємо, що домогосподарствам, які мають борги за комунальні послуги, призначається субсидія лише у безготівковій грошовій формі і перераховується виключно АТ «Ощадбанком» з рахунка для виплати житлових субсидій на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

Крім того, громадяни зобов’язані повідомити управління та надати копії документів у разі змін персональних даних (зміни прізвища, видачі чи заміни паспорта, ідентифікаційного коду, свідоцтва про народження дитини, зміни номера мобільного телефону, тощо) на осіб, які враховуються до розрахунку субсидій, допомог та пільг.

В управлінні соціального захисту населення можливо отримати консультацію за телефоном:
з питань призначення субсидії - 52919,
з питань надання пільг - 53034.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

З початку року у Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах сталося 10 нещасних випадків на виробництві

З початку року у Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах сталося 10 нещасних випадків на виробництві
Два - із смертельним наслідком, один з них - у стані алкогольного сп’яніння. Інформує Ковельське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Волинській області.

До уваги отримувачів державних соціальних допомог, які відмовилися від ідентифікаційного номера!

До уваги отримувачів державних соціальних допомог, які відмовилися від ідентифікаційного номера!
У зв'язку із запровадженням в Україні міжнародного номера банківського рахунку таким громадянам необхідно подати в управління соцзахисту довідки уповноваженого банку про новий номер рахунку.