1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельській бібліотеці облаштували фотозону

У Ковельській бібліотеці облаштували фотозону

У Ковельській центральній районній бібліотеці, що знаходиться за адресою: вул. Степана Бандери, 2, облаштували фотозону з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня.

- ФОТОзона з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек готова! Запрошуємо наших користувачів, друзів, гостей до приємного процесу фотографування!, - йдеться на сайті бібліотеки.

Бібліотека – це не тільки зібрання книжкових колекцій, а й технологічне оснащення, розмаїтий світ соціальних комунікацій. Ковельські бібліотекарі намагаються бути цікавими і корисними користувачам різних вікових категорій – всім, хто в будь-якому віці прагне до знань, читання та спілкування – учням шкіл та ліцеїв, студентам коледжів, слухачам Університету ІІІ віку.

- Щодня до нас приходять люди з найрізноманітнішими потребами – щоб попрацювати з підручником, послухати музику, переглянути газету й часопис, дізнатись новини й довідатись про літературні новинки, отримати офіційну інформацію з урядових джерел, ознайомитись з інтернет-ресурсами, надіслати електронного листа, скористатися скайп-зв’язком чи попрацювати з власним ноутбуком, - кажуть бібліотекарі.


Один з найцікавіших напрямків діяльності Ковельської бібліотеки – організація зустрічей наших краян з українськими та зарубіжними письменниками. Тож, найближчим часом запрошують всіх бажаючих взяти участь в неймовірно цікавих зустрічах:

– 4 жовтня, о 15 год. нас відвідає з презентацією нового роману популярний серед читацького загалу письменник, мандрівник, інтелектуал Макс Кідрук.

– 5 жовтня о 15 год. на свій творчий вечір нас запрошує киянка, наша землячка, поет-пісняр Ніна Бай.


#Бібліотека

Коментарі

Читайте також

24 вересня у Ковелі відбудеться ювілейний вечір місцевого поета Якова Лавренка

24 вересня у Ковелі відбудеться ювілейний вечір місцевого поета Якова Лавренка
Яків Лавренко - багаторічний очільник місцевого осередку НРУ, член Ліги письменників імені Павла Чубинського, автор ряду прозових і поетичних книжок, полемічних статей, історико-краєзнавчих праць.

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу
Михайло Укран видав збірку власних творів «Червлене літо»: романи, п'єси, оповідання, вірші... Підтримали молодого автора представники Волинського обласного осередку спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».