Цьогоріч у Ковелі усиновлено двоє сиріт

На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 15 дітей віком до 18 років, які не досягли повноліття та підпадають усиновленню, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

За інформацією Служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому, у 2019 році було проведено три внутрісімейних усиновлення (усиновлення одним із подружжя дитини другого з подружжя). А також усиновлено двоє статусних дітей (сиріт) громадянами України.

На жаль, діти старшого віку мають набагато менше шансів набути сім’ю, ніж малюки. А також ті, хто має певні проблеми зі здоров’ям. Це діти, для яких влаштування до нової сім’ї не повинне затьмаритися болем розлучення з братами і сестрами й втратою родинних зв’язків, бо їх можуть влаштувати нарізно.

Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Якщо ви маєте бажання в серці – подарувати нову сім’ю, дитині або підлітку, що втратили своїх рідних, якщо у Вас виникнуть питання то Ви можете звернутись до місцевої служби у справах дітей.

Адреса служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради:
м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. № 107, 108, тел. 6 17 24, 6 17 27


#ДітиСироти #Усиновлення #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт
Сотні небайдужих людей об’єднали зусилля та ресурси навколо доброчинної справи, ініційованої Благодійним фондом «Позитивна взаємодія» заради дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків
Профілактична робота, допомога та підтримка сімей, які мають соціальні та побутові негаразди, дає й позитивні результати: дітей повертають біологічним батькам, - інформує Служба у справах дітей м. Ковеля.