1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчан запрошують на осінній ярмарок

Ковельчан запрошують на осінній ярмарок

На центральній площі Ковеля 5 жовтня з 9:00 - осінній ярмарок. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Торгуватимуть сільськогосподарською продукцією, виробленою в особистих селянських та фермерських господарствах, із залученням виробників продовольчих товарів міста і області, оптово-роздрібних торгових закладів.

Запрошуємо зробити вигідні покупки, придбавши за доступними цінами усе необхідне до Вашого столу - овочі, фрукти, м'ясну, молочну продукцію, мед та інші товари.

Бажаючих взяти участь у ярмарку сільськогосподарської продукції просять звертатися за контактним телефоном у Ковелі: 61705 – відділ економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради (каб.305) для попередньої реєстрації.#Ярмарок

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок

У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок
У продажу були представлені овочі та фрукти, м’ясні та ковбасні вироби, риба, птиця, сири, яйця, соління, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, а також пасхальні кошики та сувеніри.

Ковельчан запрошують на передвеликодній ярмарок

Ковельчан запрошують на передвеликодній ярмарок
Він відбудеться у суботу, 20 квітня, на центральній площі міста. Ярмаркуватимуть з 9 години ранку. Ковельчани зможуть придбати продукцію до Великоднього столу, Пасхальну атрибутику.