1. Головна
  2. Новини
  3. 4 жовтня відомий український письменник Макс Кідрук презентує у Ковелі новий роман

4 жовтня відомий український письменник Макс Кідрук презентує у Ковелі новий роман

Відомий український письменник Макс Кідрук в рамках осіннього туру на підтримку нового роману «Доки світло не згасне назавжди» відвідає Ковель.

Зі слів автора, «Доки світло не згасне назавжди» – це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута й Індії, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії.

Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим. Звідси й сама назва роману.

Нова книга Макса Кідрука унікальна тим, що має доповнену реальність - вона є інтерактивною. Через спеціальний мобільний додаток читач може поспілкуватися з персонажами книги, запитати про те, що цікавить або турбує.

У межах презентаційного туру Макс Кідрук відвідає п’ять міст Волині. Зокрема, Ковель. Зустріч відбудеться 4 жовтня о 15:00 у Центральній районній бібліотеці (вул. Степана Бандери, 2).

Макс Кідрук – український письменник, мандрівник, автор романів, серед яких бестселери «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот». Два з трьох його останніх романів — «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» — входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Його книги продають в Україні десятками тисяч і постійно перевидають, вони перекладені польською, російською, німецькою та чеською мовами.


#Бібліотека #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

24 вересня у Ковелі відбудеться ювілейний вечір місцевого поета Якова Лавренка

24 вересня у Ковелі відбудеться ювілейний вечір місцевого поета Якова Лавренка
Яків Лавренко - багаторічний очільник місцевого осередку НРУ, член Ліги письменників імені Павла Чубинського, автор ряду прозових і поетичних книжок, полемічних статей, історико-краєзнавчих праць.

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу
Михайло Укран видав збірку власних творів «Червлене літо»: романи, п'єси, оповідання, вірші... Підтримали молодого автора представники Волинського обласного осередку спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».