1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі волонтери Корпусу Миру США вчать початківців, як заснувати власний бізнес

У Ковелі волонтери Корпусу Миру США вчать початківців, як заснувати власний бізнес

Сьогодні у Центрі розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості розпочалося засідання Клубу «підприємців-початківців», яке включає проведення чотириденного тренінгу з розвитку професійних навичок.

Нагадаємо, що навчання проводять волонтери Корпусу Миру США: Еймі Шоу, Кесіді Кремтон, Сюзі Кью та Колтон Есплін. Спілкування відбувається українською мовою.

Теми, які розглянули сьогодні - у перший день навчання, - "Організаційний менеджмент" та "Тайм-менеджмент", є надзвичайно важливими для організації власної справи.

Тренінги відбуватимуться упродовж 4 днів. Наступні засідання - 4, 10 та 11 жовтня. Початок о 14: 00. Розглядатимуть наступні теми: управління часом, фінансова грамотність, ділове спілкування, маркетингові стратегії, створення Powerpoint презентацій, соціальні мережі як інструмент для бізнесу та ін.

По закінченню навчання кожен учасник, який пройшов повний курс тренінгів, отримає відповідний сертифікат.


#КорпусМиру #Волонтери #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Волонтери Корпусу Миру США навчатимуть ковельчан, як започаткувати власний бізнес

Волонтери Корпусу Миру США навчатимуть ковельчан, як започаткувати власний бізнес
Обговорять організаційний менеджмент, маркетингові стратегії, соціальні мережі як інструмент для бізнесу. Обіцяють спілкуватися українською, аби мовний бар’єр не створив незручностей.