Степан Івахів за свою депутатську зарплату придбав силовий тренажер для Ковельської КДЮСШ


На що витрачає свою зарплатню народний депутат від 21-го виборчого округу Степан Івахів, розповіли на сайті Благодійного фонду "Патріоти Волині".

Запит суспільства на зміну статусу народного депутата з "небожителя" на представника народу сьогодні є потужним, як ніколи. Тому навіть простий факт нарахування першої повноцінної зарплати депутатам Верховної Ради дев'ятого скликання суттєво пожвавив суспільну дискусію про те, як дорого нам обходяться народні обранці? Активно обговорюється: скільки повинен отримувати депутат? Які мати пільги та доплати? Зрештою, куди витрачати зароблене?


Для народного депутата України Степана Івахіва такі питання давно зняті з порядку денного. Ще з початку своєї першої депутатської каденції у 2012 році він відмовився від депутатських пільг, а свою заробітну платню у Верховній Раді перераховував на потреби виборців свого мажоритарного округу. Так само Степан Івахів робитиме і у Верховній Раді дев’ятого скликання.

Саме тому, вже отримані у серпні-вересні депутатські гроші — а це 76 тисяч 407 гривень (41 518 грн. - власне заробітна плата і 34 889 грн. — кошти на виконання депутатських повноважень) Степан Івахів переказав у благодійний фонд "Патріоти Волині" для фінансування конкретних соціальних проектів.

А саме:
1) Облаштування рекреаційних зон в селах Уховецьк та Смолярі;
Облаштування рекреаційної зони

2) Придбано шкільні дошки для загальноосвітніх навчальних закладів в селах Доротище, Уховецьк, Жиричі, Буцинь та Секунь;
Шкільні дошки

3) Придбано силовий тренажер для комплексної ДЮСШ імені Є. Кондратовича м. Ковеля;
Силовий тренажер для комплексної ДЮСШ ім. Є. Кондратовича

4) Виготовлено дитячі міні-майданчики, які встановлять в селах Городище та Сукачі
Дитячі міні-майданчики

Усі ці проекти попередньо були узгоджені з громадами згаданих населених пунктів виборчого округу народного депутата.


#СтепанІвахів

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології та природокористування ВІДЕО

Степан Івахів у новій Верховній Раді працюватиме в комітеті з питань екології  та природокористування ВІДЕО
До Верховної Ради ІХ скликання потрапили семеро волинян. Більшість - мажоритарники-самовисуванці. У дні, коли сесійна зала зачинена, вони працюватимуть у комітетах.

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів
Серед мажоритарників перемогу здобув депутат попередніх двох скликань Верховної Ради Степан Івахів. Серед партій найбільшу прихильність мають "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Радикальна партія Олега Ляшка".