1. Головна
  2. Новини
  3. «Місто ідей» (м. Ковель) визнано одним з кращих молодіжних центрів в Україні

«Місто ідей» (м. Ковель) визнано одним з кращих молодіжних центрів в Україні

Молодіжний центр «Місто ідей», який розпочав свою діяльність у лютому цього року, визнано одним з кращих майданчиків для спілкування та самореалізації молоді в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні в 2017 році започаткували Конкурс кращих практик молодіжної роботи. Основними його завданнями є обмін успішним досвідом, публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань.

Цього року на конкурс було надіслано 157 заявок, з яких 143 відповідали технічним вимогам і були допущені до оцінювання журі.

60 практик потрапили до фіналу та увійдуть до друкованої й електронної версій каталогу, що будуть презентовані на початку листопада.

Пишаємось, що серед фіналістів конкурсу є і Ковельський молодіжний центр «Місто ідей». Вітаємо активних й ініціативних працівників з достойним визнанням та бажаємо успіхів у подальшій роботі з молоддю.

До слова, серед кращих є колеги-волиняни з Нововолинська (молодіжний центр «Нові крила»), Луцька (молодіжний центр «Youth сфера», Молодіжний центр Волині, Луцький міський молодіжний центр) та Ківерець (Громадська організація «Молодіжний простір «Тандем»).


#МістоІдей

Коментарі

Читайте також

Старшокласник з Ковеля повернувся зі США, де навчався за міжнародною програмою FLEX

Старшокласник з Ковеля повернувся зі США, де навчався за міжнародною програмою FLEX
Учень міської гімназії Олександр Серков зустрівся з однолітками у Молодіжному центрі «Місто ідей». Торік він став фіналістом програми обміну майбутніх лідерів та отримав можливість безкоштовного навчання за кордоном.

Для старшокласників: 1 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з випускником міжнародної програми обміну учнів FLEX

Для старшокласників: 1 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з  випускником міжнародної програми обміну учнів FLEX
Учень Ковельської гімназії Олександр Серков повернувся зі Сполучених Штатів Америки, де упродовж року навчався разом з американськими однолітками.