1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі встановили нові дорожні знаки - оглядові дзеркала

У Ковелі встановили нові дорожні знаки - оглядові дзеркала

У Ковелі на трьох ділянках доріг в різних мікрорайонах міста встановили нові дорожні знаки - оглядові дзеркала. Вони розташовані на перехрестях вулиць: Театральна-Косачів, Будищанська-Загородня та Симоненка-Гончара.

Як розповів директор комунального підприємства «Добробут» Ігор Михалевич, це зроблено для покращення оглядовості та зменшення аварійності на тих ділянках міських доріг, де огляд місцевості ускладнений. Ці дорожні знаки встановили за кошти міського бюджету, враховуючи звернення поліції та депутатів міської ради.


Довідково:

Оглядові дзеркала виготовляються з міцного акрилу і тому захищені від деформації і зламу, що гарантує довгий термін служби і безпеку. Спеціальне захисне покриття захищає дзеркало й від випадання конденсату на ньому, що забезпечує експлуатацію в холодну пору року. Від звичайних дзеркал оглядові відрізняються опуклою формою, що забезпечує їх головна властивість - великий кут огляду.#Безпека #Благоустрій #ДТП

Коментарі

Читайте також

З 1 жовтня не забудьте увімкнути ближнє світло фар на заміських дорогах!

З 1 жовтня не забудьте увімкнути ближнє світло фар на заміських дорогах!
За порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами передбачено адміністративну відповідальність.

У Ковелі під час квест-акції «Безпечний Ковель» знищено понад 200 «наркотичних» написів

У Ковелі під час квест-акції «Безпечний Ковель» знищено понад 200 «наркотичних» написів
Активна молодь, представники громадських організацій об'єдналися навкого спільної мети: ліквідувати існуючі написи на об'єктах інфраструктури в місті та інформувати ковельчан щодо небезпеки «наркоадрес».