Англійський клуб з волонтерами Корпусу Миру США продовжує свою діяльність у Ковелі

Англійський розмовний клуб з носіями мови продовжує свою роботу у Ковелі. І уже в цей четвер кличе усіх бажаючих на чергову зустріч. Приходьте і спілкуйтеся англійською на цікавих та креативних заняттях з волонтером Корпусу Миру США в Україні Кесіді Кремтон.

Уроки для учнів та студентів від 12 до 18 років проводяться щочетверга у Молодіжному центрі «Місто ідей» (парковп сцена).

Графік занять:
Учні 12-14 років - 15:30
Учні та студенти 15-18 років - 16:15

Нагадаємо, що з грудня 2017 року у Ковелі працює волонтер Корпусу Миру Кесіді Кремтон. Саме вона ініціювала створення в місті англомовного клубу, де ковельчани можуть безкоштовно вдосконалити знання з розмовної англійської мови. Підтримали ініціативу волонтерки представники міської влади, Ковельський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, Ковельська центральна районна бібліотека, громадські організації міста.


#Волонтери #КорпусМиру #ВеликаІдея

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Волонтери Корпусу Миру США навчатимуть ковельчан, як започаткувати власний бізнес

Волонтери Корпусу Миру США навчатимуть ковельчан, як започаткувати власний бізнес
Обговорять організаційний менеджмент, маркетингові стратегії, соціальні мережі як інструмент для бізнесу. Обіцяють спілкуватися українською, аби мовний бар’єр не створив незручностей.

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт
Сотні небайдужих людей об’єднали зусилля та ресурси навколо доброчинної справи, ініційованої Благодійним фондом «Позитивна взаємодія» заради дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.