14 призовників з Ковеля та району відправили на службу в армію

У рамках осіннього призову на строкову військову службу учора, 8 жовтня, у Ковельському об’єднаному міському військовому комісаріаті провели першу групу юнаків. Повідомляють у відділі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

З Ковеля та Ковельського району службу проходитимуть 14 осіб. Осінній призов 2019 року в Україні триватиме з 1 жовтня до 31 грудня. До лав Збройних Сил України планується залучити 15 тисяч 200 осіб.

Аби провести хлопців, біля призовного пункту Ковельського військкомату зібралися батьки, друзі призовників, представники влади району та міста. Призовникам побажали стати справжніми солдатами, з честю та гідністю виконати почесний обов’язок громадянина України.

Призовників благословив декан міського деканату Православної Церкви України, настоятель Свято-Благовіщенського храму, протоієрей Василь Мичко. Кожному майбутньому військовослужбовцю вручив ікону-оберіг.

Юнаки строкової військової служби не відправлятимуться у зону бойових дій на сході України. За працюючими зберігатиметься місце роботи. Ті юнаки, які мають проблеми зі здоров’ям, що підтверджено висновками медичної комісії, до війська не призиватимуться.


#ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також

У Ковельському військкоматі готуються до осіннього призову, що стартує 1 жовтня ВІДЕО

У Ковельському військкоматі готуються до осіннього призову, що стартує 1 жовтня ВІДЕО
У військкоматі наголошують, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою ігнорувати призов. Запевняють, що строковиків не залучатимуть до виконання завдань в районі проведення ООС.

У Ковелі відбувся брифінг військового комісара. Йшлося про осінній призов

У Ковелі відбувся брифінг військового комісара. Йшлося про осінній призов
Наголосили, що за порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військового комісаріату без поважних причин призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності.