25-річчя відзначив навчально-виховний комплекс №13 м. Ковеля

Навчально-виховний комплекс «ЗОШ №13-колегіум» міста Ковеля відзначив 25-річчя. Про урочистості розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

З нагоди ювілею у навчальному закладі зібралась уся велика шкільна родина та почесні гості. Серед них - секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, голова благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині» Павло Самолюк.

Відзначення 25-річчя закладу було офіційним, але водночас родинним і щирим. Святкове дійство символічно відкрили шкільним дзвінком. Зі сцени звучали спогади, теплі слова побажань, пісні, звернення до вчителів, жарти, хвилювання – все щиро і невимушено, бо для всіх тринадцята – це частина життя - хтось тут працює, навчається, сюди приводить дітей або онуків.

Незмінний директор школи Сергій Аркадійович Філіпчук на правах господаря першим звернувся до присутніх. У своєму виступі пригадав, як все починалось. Скільки було ентузіазму, бажання якнайшвидше завершити будівництво та зустріти у школі учнів, сформувати чудовий колектив. Він подякував нинішнім педагогам та ветеранам за багаторічну співпрацю, взаєморозуміння й творчий підхід до почесної роботи вчителя.

Вітаючи ювілярів зі святом, секретар міської ради Віра Федосюк зазначила, що для багатьох школярів, випускників, педагогів школа – це друга домівка. Тож прекрасно, що у НВК №13 відчувається атмосфера дружби, взаємодії та плідної співпраці. Вона побажала закладу подальшого розквіту, учням – успіхів у навчанні та творчого розвитку, педагогам – здібних вихованців і професійного натхнення.

Разом із заступником міського голови Ігорем Прокопівим вручили Подяку міського голови колективу за сумлінну працю, високі здобутки у навчально-виховному процесі, становленні й розвитку багатопрофільного освітнього закладу, педагогічну майстерність, творчу ініціативність, участь у житті міської громади та з нагоди 25-річного ювілею школи. А колектив у подарунок отримав принтер, який необхідний у роботі як педагогам так і учням.

Щирі зичення від народного депутата Степана Івахіва передав голова благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк.

Було в цей день багато подарунків, привітань, нагород. До ювілею учні та вчителі підготували цікаву концертну програму, присутні мали змогу насолодитись виступами вихованців школи.#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі надали пільги на відвідування басейну дітям, батьки яких отримали інвалідність в АТО

У Ковелі надали пільги на відвідування басейну дітям, батьки яких отримали інвалідність в АТО
Відповідне рішення прийняте міською владою, враховуючи звернення сімей бійців, які втратили здоров'я у зоні бойових дій. Хто ще у Ковелі має право відвідувати басейн КДЮСШ на пільгових умовах?