1. Головна
  2. Новини
  3. Правоохоронці затримали у Ковелі авто з цигарками на півмільйона гривень ВІДЕО

Правоохоронці затримали у Ковелі авто з цигарками на півмільйона гривень ВІДЕО

У ході реалізації інформації щодо можливої доставки в населені пункти прикордоння Волинської області контрафактних тютюнових виробів, незаконно виготовлених на території України, які в подальшому мали переміщатися до Польщі, офіцерами оперативних підрозділів спільно з працівниками Національної поліції області в місті Ковель був зупинений автомобіль Фольксваген української реєстрації, яким керував наш співвітчизник. Про це повідомляє Державна прикордонна служби України.

Під час візуального огляду встановлено, що у багажному відділенні транспортуються тютюнові вироби, але водій відкрити автомобіль для перевірки відмовився.

Під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури на підставі ухвали судді Ковельського міськрайонного суду, спільною міжвідомчою групою, до якої, окрім оперативних співробітників, увійшли представники Національної поліції та прокуратури із залученням військовослужбовців мобільного підрозділу Луцького загону, було проведено обшук зазначеного автомобіля.

В результаті проведених слідчих дій виявлено та вилучено 40 ящиків сигарет, а саме – 20 тисяч пачок контрафактних цигарок. Попередня сума оцінки склала близько півмільйона гривень.

Оперативними співробітниками Північного регіонального управління Держприкордонслужби продовжуються активні заходи щодо протидії контрабандній діяльності на державному кордоні. Наразі триває досудове розслідування.
#Акциз #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Податкова міліція у Ковелі виявила значну кількість фальсифікованих підакцизних товарів

Податкова міліція у Ковелі виявила значну кількість фальсифікованих підакцизних товарів
Вилучено 2 тисячі літрів спирту, понад тисячу пачок цигарок, велику суму готівкових коштів, які було отримано від незаконної реалізації фальсифікату жителям міста Ковеля та Ковельського району.