У Ковелі відбувся 11-й турнір з футболу пам'яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова

Упродовж 10-11 жовтня у Ковелі на базі спортивного майданчика ліцею №1 тривав щорічний турнір пам’яті ковельчанина, воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова. Змагання, започатковані з ініціативи Ковельської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), проводяться уже одинадцятий рік поспіль.

Під час урочистого відкриття учасників турніру та їх тренерів привітали заступник міського голови Ігор Прокопів, голова міськрайонної організації воїнів-інтернаціоналістів Микола Савосюк. Від учасників турніру на могилу Анатолія Глушкова поклали квіти .

Цьогоріч у турнірі з футболу взяли участь 6 команд юнаків 2008-2009 років народження. Ковельський район представляли футбольні команди Дубівської та Голобської об’єднаних територіальних громад. Ковель - чотири команди ФЦ «Ковель-Волинь» (дві 2008 р.н. та дві 2009 р.н.). Спортсмени змагалися за коловою системою у групах за вихід у півфінал, а згодом у фінал.

Перші місця за вихованцями ФЦ «Ковель-Волинь»:
1 місце ФЦ «Ковель-Волинь» 2008 р.н.
2 місце ФЦ «Ковель-Волинь» 2009 р.н.

На третьому місці закріпились юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» 2008 р.н. (друга команда) і четверта сходинка також за командою ФЦ «Ковель-Волинь» 2009 р.н. Кращим воротарем турніру став Захар Баран. Кращий захисник – Денис Сущ. Кращий нападник – Максим Челяда.


Фото:
ФЦ «Ковель-Волинь»
Ковельська районна державна адміністрація

#ФЦКовельВолинь #Футбол #ВоїниІнтернаціоналісти

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбулось відкриття найбільшого на Волині футбольного поля зі штучним покриттям ФОТО

У Ковелі відбулось відкриття найбільшого на Волині футбольного поля зі штучним покриттям ФОТО
Аналогів такому спортивному майданчику наразі немає в області. Його збудовано на території міського центру «Спорт для всіх» за кошти міського бюджету та благодійного фонду «Патріоти Волині».