1. Головна
  2. Новини
  3. Козаки з Волинської філії Концерну РРТ, що у Ковелі, по-особливому відзначили свято ФОТО

Козаки з Волинської філії Концерну РРТ, що у Ковелі, по-особливому відзначили свято ФОТО

По-особливому відзначили День Українського козацтва працівники Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, що у Ковелі, - розповів директор філії Сергій Семерей на своїй сторінці у Фейсбук.

День захисника України символічно об'єднане з річницею утворення Української Повстанської Армії, Днем шанування Українського козацтва та величним храмовим святом - Покрови Пресвятої Богородиці.

Козаки з Волинської філії Концерну РРТ також довели свою причетність до роду козацького. Відірвавшись від диванів, телевізорів і планшетів у свій вихідний організували корпоративний спортивно-патріотичний захід, на який запросили і свої сім’ї.

Вивчення і володіння стрілецькою і холодною зброєю, вправність у старовинних фізичних вправах, на зразок «лава на лаву» і бої міхами, разом із силовими змаганнями з метання колоди, перетягування линви і армреслінгу, створили атмосферу масштабних змагань – Козацьких ігор.

- Ми точно знаємо, що український дух і патріотизм починається з малого – з любові до місця, де ти народився, де живеш, любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш, - зауважує Сергій Семерей.

Вдалося справжнє свято українського духу з традиційним кулішем, змаганнями з випивання пива на швидкість, знанням українських повстанських і козацьких пісень.


#КонцернРРТ #ДеньКозацтва

Коментарі

Читайте також

47 років тому, 1 березня 1972 року, розпочала свою роботу Ковельська телевізійна станція АРХІВНЕ ВІДЕО

47 років тому, 1 березня 1972 року, розпочала свою роботу Ковельська телевізійна станція АРХІВНЕ ВІДЕО
"Пройдено шлях від однієї програми ЦТ-1 в чорно-білому зображенні до сучасних цифрових технологій багатоканального T2," - каже директор Волинської філії РРТ Сергій Семерей.