1. Головна
  2. Новини
  3. ФЦ «Ковель-Волинь» мінімально переграв НФК «Боратин» у чемпіонаті Волині. ВІДЕО

ФЦ «Ковель-Волинь» мінімально переграв НФК «Боратин» у чемпіонаті Волині. ВІДЕО

У 6-турі чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав «бронзового» призера минулорічної першості області НФК «Боратин» із Луцького району. Повідомляє Kovel.tv.

У першому таймі ковельчани виглядали дещо активніше своїх візаві, які, в свою чергу, зробили ставку на контратаки та мали кілька нагод повести в рахунку. Однак, на 34-ій хвилині Максим Самойліч, не без допомоги голкіпера гостей, вивів «Ковель-Волинь» вперед. Після забитого голу гра дещо "оживилась", а бортинці мали кілька нагод відігратись. Проте, на відпочинок футболісти пішли з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Після перерви малюнок гри не змінився. Ковельчани намагались контролювати м'яч у центрі поля, віддаючи перевагу комбінаційним атакам. Їхні суперники змогли провести кілька гострих контратак, однак вдала гра в обороні дозволила господарям поля втримати переможний рахунок 1:0.

Після шести турів Чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» із 12-ма пунктами в доробку та двома матчами у запасі посідає третю сходинку у турнірній таблиці Вищої ліги, де лідирує "Луцьксантехмонтаж №536". З останнім ковельчани і зіграють наступний домашній матч, який відбудеться найближчими вихідними на стадіоні «Верес». Про точну дату та час повідомлять згодом.