1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські освітяни-дошкільники ділились досвідом зі своїми колегами з усієї Волині

Ковельські освітяни-дошкільники ділились досвідом зі своїми колегами з усієї Волині

У Ковелі відбувся обласний семінар, присвячений питанню якісної дошкільної освіти в умовах інноваційного розвитку та реформування галузі. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради. Працівники дошкільних установ Ковеля ділились досвідом роботи зі своїми колегами з усієї Волині. Гості ознайомились з роботою управління освіти та ЗДО №№4, 8, 9 та 14.

Учасників заходу привітав заступник міського голови Ігор Прокопів, який зазначив, що місцева влада пишається своїми дошкільними закладами, а ще більше – людьми, які в них працюють. Це — справжні професіонали, які щоденно демонструють відданість своїй справі, педагогічну майстерність.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський звернув увагу, що тільки спільними зусиллями міська влада, управління освіти, педагогічні та батьківські колективи, роблять усе для того, щоб наші садочки ставали затишними, щоб дітворі було у них комфортно.

Важливим напрямом інноваційного розвитку є впровадження інклюзивної освіти. Освітня політика дитячого садка №4 «Ромашка» та директора Вікторії Ткачук полягає в постійному створенні оптимальних умов розвитку та навчання для дітей з особливими освітніми потребами, соціалізація їх через інклюзивну дошкільну освіту.

Педагогічний колектив ЗДО №9 на чолі з завідувачем Ганною Лагасюк презентував гостям комплекс для оздоровлення дітей: сауну, зал ЛФК, фізкабінет, масажний кабінет, кабінет психолога. Всі процедури діти проходять під наглядом спеціалістів.

Учасники семінару мали нагоду оглянути соляні кімнати, які, на думку фахівців, є одним із кращих немедикаментозних засобів профілактики простудних захворювань, хвороб дихальних шляхів, неврозів, стану тривожності.#Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО

Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО
Пішохідний та веломаршрут пролягав історичними місцями національного природного парку «Цуманська пуща». Учасниками мандрівки стали 113 команд (347 учасників), які представляли 20 міст та містечок України.