1. Головна
  2. Новини
  3. З вірою в Україну: Ярослав Федорчук ділився баченням розвитку країни з ковельчанам ВІДЕО

З вірою в Україну: Ярослав Федорчук ділився баченням розвитку країни з ковельчанам ВІДЕО

Нещодавно ковельчани мали нагоду поспілкуватись з Ярославом Федорчуком – відомим політиком та громадським діячем, народним депутатом України чотирьох скликань, кандидатом економічних наук, почесним доктором Луцького національного технічного університету, членом Національної спілки письменників України, дослідником української історії Ярославом Федорчуком.

Людина з величезним досвідом, письменник з багатим минулим Ярослав Федорчук напередодні свого Дня народження поділився з ковельчанами власним баченням розвитку України та презентував свої творчі набутки. Детальніше - у сюжеті 12 каналу.
#ЯрославФедорчук #Бібліотека

Коментарі

Читайте також

16 жовтня о 16.00 у Ковельській бібліотеці - зустріч з дослідником української історії, письменником та політиком

16 жовтня о 16.00 у Ковельській бібліотеці - зустріч з дослідником української історії, письменником та політиком
«Життя не гра - його заново не розпочнеш», - Ярослав Федорчук, волинянин, кандидат економічних наук, член Національної спілки письменників України.

16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з Ярославом Федорчуком, дослідником української історії, письменником та політиком

16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з Ярославом Федорчуком, дослідником української історії,  письменником та політиком
У його творчому доробку - понад 60 наукових праць, повість «Волинянин», дослідження трагедії українсько-польського протистояння на Волині, фільми «Вони боролись до загину» та «З вірою в Україну».