1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі є 35 сімей, у яких батькам "бракує" часу на виховання дітей

У Ковелі є 35 сімей, у яких батькам "бракує" часу на виховання дітей

У місті Ковелі проживає 15685 дітей. З них - 25 дітей-сиріт та 70 дітей, позбавлених батьківського піклування. 12 дітей виховується в прийомних сім’ях, двоє - в дитячому будинку сімейного типу, одна дитина - в інтернатній установі, троє дітей - в Будинку дитини. 15 дітей, які не досягли повноліття, підлягають усиновленню. Двом сиротам цього року знайшли нові родини.

За інформацією Служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому, у 35-ти сім'ях батьки не приділяють належної уваги вихованню дітей. Саме тому вони перебувають на обліку, як такі, що потрапили у складні життєві обставини. Наразі таких дітей 68. Четверо з них нині проживають в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації.

За 9 місяців 2019 року 9 неповнолітніх ковельчан вчинили 11 злочинів. З початку року виявлено 6 дітей, які вживали спиртні напої. Двох неповнолітніх, які займались бродяжництвом, влаштовано в обласний притулок.


#ДітиСироти #Усиновлення #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Цьогоріч у Ковелі усиновлено двоє сиріт

Цьогоріч у Ковелі усиновлено двоє сиріт
30 вересня — День усиновлення. На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 15 дітей віком до 18 років, які чекають на нові родини.

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт

26 вересня у Ковелі відбудеться урочисте відкриття спортзалу для дітей-сиріт
Сотні небайдужих людей об’єднали зусилля та ресурси навколо доброчинної справи, ініційованої Благодійним фондом «Позитивна взаємодія» заради дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків
Профілактична робота, допомога та підтримка сімей, які мають соціальні та побутові негаразди, дає й позитивні результати: дітей повертають біологічним батькам, - інформує Служба у справах дітей м. Ковеля.