1. Головна
  2. Новини
  3. Співавтором нового арт-об'єкту у Києві є ковельчанин

Співавтором нового арт-об'єкту у Києві є ковельчанин

У Києві біля метро «Почайна», посеред транспортної розв’язки на проспекті Степана Бандери, ще на початку жовтня з’явився новий арт-об’єкт – п’ятиметровий бульдог.

Його творці Олег Годунов, який родом із Ковеля, та Іван Длугунович зробили мешканцям Києва своєрідний подарунок. На створення цієї скульптури автори витратили 30 днів. Представники Національного реєстру рекордів України зафіксували арт-об’єкт як рекордний, і наразі це найбільша скульптура собаки в Україні.

Як стало відомо, створити щось подібне скульптори пропонують у різних містах України, зокрема, і в Ковелі. Наразі у соцмережах вивчають думки місцевих мешканців щодо ідеї та місця встановлення арт-об'єкта в нашому місті. З представниками міської влади Ковеля скульптори це питання ще не обговорювали.

- Я хочу створити такий арт-об’єкт, який стане родзинкою мого Ковеля, буде приваблювати туристів і подарує мешканцям нову круту локацію, – повідомив ковельчанин виданню ВолиньРоst.

Олег Годунов поки залишає в таємниці, яку саме концепцію майбутньої скульптури хотів би втілити в життя. Лише натякає, що було б варто осучаснити парк, де мають провести реконструкцію. Чиїм коштом автори планують реалізувати свою ідею - також не повідомляють.#РекордУкраїни

Коментарі

Читайте також