1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі зросла кількість звернень про надання земельних ділянок ветеранам АТО та ООС, які не є мешканцями міста

У Ковелі зросла кількість звернень про надання земельних ділянок ветеранам АТО та ООС, які не є мешканцями міста

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сімей загиблих для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. Про це сьогодні повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Останнім часом все більше звернень про надання земельних ділянок для житлового будівництва надходить від ветеранів АТО та ООС, які не є мешканцями міста і мають підстави для першочергового вирішення питань. Тому прийнято рішення створити позачерговий єдиний реєстр учасників АТО та ООС, що проживають за межами м. Ковеля.

Всі заяви задоволено і відповідно до поданих документів включено громадян до відповідних єдиних реєстрів учасників АТО по місту Ковелю і тих, що проживають за межами м.Ковеля.

Депутат міської ради Галина Стасюк підняла проблему стосовно виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та оформлення правовстановлюючих документів на право користування земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Роз’яснення з цього приводу надав Вадим Логвінов – начальник відділу земельних ресурсів. Він повідомив, що на чергову сесію міської ради підготовлений проект рішення «Про звернення депутатів до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо оформлення правовстановлюючих документів учасниками бойових дій, які безпосередньо брали та беруть участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил на сході України, на земельні ділянки в межах м. Ковель» (24 жовтня рада проголосувала за це рішення).

Складність у виготовленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та оформлення правовстановлюючих документів на право користування земельними ділянками для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд учасникам бойових дій полягає у наданні Міськрайонним управлінням у Ковельському районі та м. Ковелі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області викопіювання з кадастрової карти (плану) та інформації щодо земельної ділянки, що надається Державним кадастровим реєстратором і територіальним органом нижчого рівня територіального органу, в яких інформація не відповідає дійсності, та містить недостовірні відомості. Це викликає незадоволення і обурення ветеранів АТО, про що свідчать численні звернення на адресу Ковельської міської ради та її виконавчих органів щодо дій працівників Управління.

У зверненні обранців громади висловлено прохання втрутитись в ситуацію, а саме: перевірити законність видачі зазначеної інформації та посприяти у вирішенні проблеми, яка штучно створена Міськрайонним управлінням у Ковельському районі та місті Ковелі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, що дасть можливість забезпечити учасників бойових дій земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлових будинків.

На наступне засідання комісії запросять представника Міськрайонного управління у Ковельському районі та місті Ковелі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

П'ятеро ветеранів АТО з Ковеля повернулися з Боснії і Герцоговини, де вони проходили духовну реабілітацію

П'ятеро ветеранів АТО з Ковеля повернулися з Боснії і Герцоговини, де вони проходили духовну реабілітацію
Поїздка стала можливою завдяки реалізації благодійного проєкту "Рух за життя" та спільних зусиль волонтерів і міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

П'ятеро колишніх бійців з Ковеля проходять реабілітацію у Боснії і Герцоговині ВІДЕО

П'ятеро колишніх бійців з Ковеля проходять реабілітацію у Боснії і Герцоговині ВІДЕО
Поїздка стала можливою завдяки матеріальній підтримці благодійників та новому проекту "Рух за життя", який започаткували у Ковелі волонтери та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.