1. Головна
  2. Новини
  3. На дорогах Волині для вантажівок ввели вагові обмеження

На дорогах Волині для вантажівок ввели вагові обмеження

З метою недопущення передчасних руйнувань мостів та шляхопроводів на автошляхах державного значення, що перебувають у віданні Служби автомобільних доріг у Волинській області, вжито ряд попереджувальних заходів. Повідомляє пресслужба САД у Волинській області.

Серед них – встановлення обмеження руху штучними спорудами, які не відповідають сучасним навантаженням. Таких за результатами проведеного комісійного обстеження визначено 12 одиниць, зокрема мости, що розташовані на таких автодорогах:

Перед вказаними штучними спорудами наразі проводяться роботи із встановлення дорожніх знаків, що інформують водіїв про фактичні допустимі для проїзду вагові параметри транспортних засобів (загальна маса/навантаження на вісь).

Дорожники закликають водіїв не ігнорувати вимоги цих обмежувальних дорожніх знаків, адже від вашої дисциплінованості та відповідальності залежить не лише технічний стан штучних споруд, а й ваша безпека.#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Розмітку на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» у темну пору доби підсвічуватимуть «котячі очі»

Розмітку на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» у темну пору доби підсвічуватимуть «котячі очі»
Ремонтні роботи з реконструкції ділянки автошляху М-07 завершуються. Встановлено бар’єрне огородження, протизасліплюючий екран та дорожні знаки, нанесено розмітку, облаштовано автопавільйони та вбиральні.