1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ведеться плановий ремонт доріг та прибудинкових територій

У Ковелі ведеться плановий ремонт доріг та прибудинкових територій

У Ковелі ведеться плановий ремонт доріг та прибудинкових територій, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Зокрема, на вулиці 40 років Перемоги - від НВК №13 до Володимирської проклали асфальтове покриття та частину тротуару, облаштували стоянки для транспорту. Крім цього, тут здійснено реконструкцію мереж водовідведення. Цей об’єкт планують завершити уже в наступному році.

- Необхідність проведення капітального ремонту цієї дороги назріла давно, оскільки вона розташована у багатолюдному районі, де знаходяться ще й два освітні заклади - тринадцята школа і дитячий садочок. Попереднє покриття мало уже катастрофічний стан, тому проводити поточні ремонти було недоцільно. Фінансування розбито на два роки. Кошторисна вартість загалом — 6 мільйонів 790 тисяч гривень. У нинішньому році використано 4 мільйони 108 тисяч, - каже начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук.


Відповідно до плану розвитку цього мікрорайону також завершується ремонт прибудинкових територій на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги, 17. Тут існувала проблема підтоплення. Тож попередньо проведено реконструкцію водовідведення. Загалом з міського бюджету на здійснення усього об’єму робіт виділено майже 3 мільйони 900 тисяч гривень.

У 2 мільйони 45 тисяч гривень обійшовся ремонт дворів на вулиці 1 Грудня 2 та 4. Тут уже будівництво завершено, завезено й ґрунт для облаштування зелених зон, де починають з’являтись насадження.

Як виглядатимуть прибудинкові території у подальшому, залежить від мешканців. Адже про облаштування клумб, ігрових майданчиків, встановлення спортивних тренажерів вони мають подбати самі.

При тому варто нагадати, що на проєкти, які стосуються благоустрою і спрямовані на поліпшення комфорту проживання та естетичного вигляду міста, можна отримати гроші й з міської казни. Йдеться про кошти Громадського бюджету. Це спеціальна програма, яка передбачає залучення ковельчан до розподілу фінансів міста.

Наразі на ці потреби було заплановано півмільйона гривень. Гранична сума на один проєкт - 50 тисяч. На жаль, у нинішньому році від містян не надійшло жодної пропозиції.

Якщо ви зацікавились, то з Положенням про Громадський бюджет можна ознайомитись за посиланням:

http://www.kovelrada.gov.ua/userfiles/file/department/secretariat/proektu/2018/08/652.zip#Благоустрій

Коментарі

Читайте також