1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ліквідують вечірню школу

У Ковелі ліквідують вечірню школу

У листопаді на черговій сесії міської ради депутати вирішуватимуть долю вечірньої школи у Ковелі. У проєкті рішення, оприлюдненому на сайті міської ради, йдеться про припинення вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня №1 м. Ковеля. Її приєднають до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5.

Нагадаємо, що у Ковелі нині діє вечірня (змінна) загальноосвітня школа II-III ступеня № 1, у якій навчається 121 учень (4 класи). Це неповнолітні та дорослі, які з певних причин покинули навчання в середніх чи старших класах.

Необхідність припинення діяльності вечірньої школи як окремого закладу виникла у зв'язку з тим, що у новому Законі «Про освіту» відсутнє таке поняття як вечірня школа. Натомість є школи з класами вечірнього типу навчання. Крім того, Міністерством освіти та науки України прийнято ще один документ — Наказ №536 від 23.04.2019, яким регламентуються форми здобуття загальної середньої освіти.

Як запевнив начальник управління освіти м. Ковеля Віктор Бичковський, дотримання прав та інтересів працівників та учнів школи гарантують. Педагогічний і технічний персонал навчального закладу, який припинить своє існування як самостійна одиниця, буде працевлаштовано у ЗЗСО №5. А ті, хто нині навчається у вечірній школі, продовжать здобувати середню освіту уже як учні ЗЗСО №5.

У разі, якщо рішення буде проголосоване, створять відповідну комісію та здійснять передбачені законодавством заходи.

#Освіта #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

Ковельська школа №7 відзначила 45-річчя

Ковельська школа №7 відзначила 45-річчя
Урочистості з нагоди ювілею відбулися у народному домі "Просвіта". Педагогічний колектив привітали колишні випускники цього навчального закладу: міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк.