1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельських першокласників вчили азам бізнесу

Ковельських першокласників вчили азам бізнесу

Цікаво, пізнавально і активно пройшов тиждень "Ми - підприємливі" для першокласників закладу загальної середньої освіти №6. Пишуть педагоги на сторінці школи у соцмережі. Учні знайомилися з професіями, обирали ті, які хочуть здобути, висловлювали свої судження щодо цього, поповнювали словниковий запас новими термінами. Дізнавалися, чи мають вони якості підприємливої людини.

На уроках української мови розгадували малюнкові кросворди, шукали слова, що "сховалися" між буквами, за допомогою звукових моделей слів віднаходили закодовані слова. Особливо активно проходили уроки математики, де діти вчилися рахувати гроші.

Не менш захопливими були екскурсії до найближчої продуктової крамнички та банкомату. В крамничці діти знайомилися із роботою продавця, дізнавалися про якість і користь продуктів, терміни зберігання. Не менш пізнавальною була екскурсія до банкомату, в ході якої діти вивчили нові поняття: "банк", "банкнота", "скарбничка" і висловлювали думки щодо використання кишенькових грошей.#Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО

Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО
Пішохідний та веломаршрут пролягав історичними місцями національного природного парку «Цуманська пуща». Учасниками мандрівки стали 113 команд (347 учасників), які представляли 20 міст та містечок України.