Повідомили, куди звертатись ковельчанам у разі домашнього насильства

На офіційному сайті Ковельської міської ради повідомили, що на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» розпорядженням міського голови від 04 грудня 2018 року № 358-р у Ковелі створено міську координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Зауважують, що на території міста функціонує обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. В м. Луцьку здійснює свою діяльність Волинський обласний центр соціально-психологічної допомоги. У разі необхідності особи, які постраждали від домашнього насильства, можуть особисто звернутися за отриманням відповідної допомоги.

Разом з тим, за інформацією відділу організації несення служби м. Ковель управління патрульної поліції у Волинській ДПП, незабаром працюватиме новостворений підрозділ «ПОЛІНА», який займатиметься питаннями запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Окрім того, при управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради створено сектор з питань сім’ї та оздоровлення дітей, до функцій якого відноситься координування роботи з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми та гендерної рівності.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі зросла кількість звернень про надання земельних ділянок ветеранам АТО та ООС, які не є мешканцями міста

У Ковелі зросла кількість звернень про надання земельних ділянок ветеранам АТО та ООС, які не є мешканцями міста
Відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій на сході. Прийнято ряд рішень, - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"

Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"
Щоб запобігти проблемі наркоманії Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з незалежними консультантами організовує лекції превентивного характеру у навчальних закладів міста.