1. Головна
  2. Новини
  3. Рубрика «Люди міста»: Віктор Омелянюк, голова ТДВ «АТП-10706»

Рубрика «Люди міста»: Віктор Омелянюк, голова ТДВ «АТП-10706»

Товариство з додатковою відповідальністю «АТП-10706», головою якого є Віктор Омелянюк, – одне з небагатьох у Волинській області, яке від початку заснування й досі не змінило профіль роботи.

Адаптувавшись до нових ринкових умов, вони поставили собі за мету не лише зберегти підприємство, а й вивести його на сучасний рівень, оновити рухомий склад, максимально наблизивши якість пасажирських перевезень до європейських стандартів. І колективу це вдалося.

Завдяки особистим якостям Віктора Омелянюка, його вмінню визначати пріоритети, «АТП» й надалі утримує позицію лідера в пасажироперевізній галузі області. Нині на підприємстві обслуговують міжміські, міжобласні та міжнародні маршрути.

Послугами АТП користуються не лише жителі нашого міста, а й сусідніх районів. Автобуси курсують у Луцьк, Нововолинськ, Львів, Тернопіль, Трускавець. Перевозять пасажирів й у польські та білоруські міста. Плідно співпрацюють із турагенціями.

Налагоджена чітка робота і з Ковельським міськрайонним центром зайнятості. Упродовж останніх 3-х років до служби зайнятості надійшла 81 вакансія, з яких 68 фахівці укомплектували.

Представники кадрової служби автотранспортного підприємства – активні учасники заходів, які організовують фахівці центру зайнятості, завжди цікавляться змінами, внесеними до чинного законодавства щодо працевлаштування, а також інноваційними формами та методами діяльності служби.

Щоб іти в ногу з часом, створювати пасажирам комфортні умови для проїзду, значні кошти виділяють на оновлення автопарку. Як належить впорядкована й територія парку з обладнаними виробничими приміщеннями, в яких немала кількість машиномісць і супутніх відділень для ремонту та обслуговування рухомого складу. Освітлені бокси, які обов'язково обігрівають взимку.

Попри все, автомобілісти не пасують перед труднощами, докладають старань, щоб підвищувати якість послуг, знизити їх собівартість і водночас дотримуватися належного рівня безпеки перевезень.


Джерело - Ковельський міськрайонний центр зайнятості


#ЛюдиМіста #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Рубрика «Люди міста»: Майя Остафій - ковельська підприємиця, керівниця салону-оптики «Зіниця ока»

Рубрика «Люди міста»: Майя Остафій - ковельська підприємиця, керівниця салону-оптики «Зіниця ока»
Ідея відкрити салон-оптику в Ковелі виникла у 2003 році, коли в місті ще не було приватних окулістів. За підтримки служби зайнятості Майя Остафій розпочала власну справу.

Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель

Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель
Підприємство ТОВ «Волинь-Кальвіс» успішно працює в сфері виробництва твердопаливних котлів уже багато років. Його продукція конкурентоспроможна не тільки в Україні, але й на європейському ринку.