1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельській школі №1 виповнилося 75 років

Ковельській школі №1 виповнилося 75 років

Учора поважний ювілей відзначав один із найстаріших навчальних закладів Ковеля — ЗЗСО “Ліцей №1”. Перших своїх учнів школа прийняла у далекому 1944 році. За 75 літ тут отримали путівку у життя кілька поколінь ковельчан. Про урочистості з нагоди ювілею пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Тож на святкування завітало чимало випускників закладу, вчителів, ветеранів. Серед гостей - представники міської влади — керуючий справами виконавчого комітету міської ради Володимир Бойко, начальник управління освіти Віктор Бичковський, який 10 років був очільником закладу.

Вони передали з нагоди дня народження школи мультимедійну дошку, яка необхідна для проведення інтерактивних уроків та демонстрації школярам навчальних відеоматеріалів.

До ювілею передувала кропітка робота всього педагогічного колективу. Вивчали архіви, збирали інформацію про випускників та вчителів різних років, щоб показати, яким цікавим, важливим і насиченим був шлях довжиною у сімдесят п'ять років.

Зі святом присутніх привітала директорка Тетяна Донюш. Вона зичила усім творчих злетів і натхнення, довгих та щасливих років, сповнених радістю і приємними турботами.

Звернувся до великого шкільного колективу і Володимир Бойко. Він висловив слова вдячності та побажав вчителям разом зі своїми вихованцями продовжувати прославляти школу та місто своїми досягненнями.

З нагоди ювілею педагогічному колективу було оголошено Подяку міського голови. У ній йдеться: “За сумлінну працю, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, творчу ініціативність, високі здобутки у навчально-виховному процесі, становленні й розвитку сучасного освітнього закладу”

Школа — це насамперед – дух, пам’ять, наступність поколінь. Ведучі свята з вдячністю згадали вчителів-ветеранів, які закладали і формували традиції, чиї здібності і професіоналізм були спрямовані на навчання та виховання учнів.

Усі досягнення педагогів не можливі без талановитих та ерудованих школярів. Святкового настрою присутнім додали концертні номери, які підготували учителі разом зі своїми вихованцями.#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі ліквідують вечірню школу

У Ковелі ліквідують вечірню школу
У новому Законі «Про освіту» відсутнє поняття "вечірня школа". Натомість є школи з класами вечірнього типу навчання. Чотири класи вечірньої школи, у якій нині навчається 121 учень, приєднають до ЗЗСО №5.

Ковельська школа №7 відзначила 45-річчя

Ковельська школа №7 відзначила 45-річчя
Урочистості з нагоди ювілею відбулися у народному домі "Просвіта". Педагогічний колектив привітали колишні випускники цього навчального закладу: міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк.