1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі медпрацівники долучилися до благоустрою майбутнього парку

У Ковелі медпрацівники долучилися до благоустрою майбутнього парку

Медичні працівники Ковельського пологового будинку, дитячої лікарні та поліклініки влаштували толоку та долучилися до благоустрою території, де планується паркова зона.

- У Ковельському пологовому будинку провели челендж - генеральне прибирання ландшафтної території, де планується облаштування парку відпочинку. Кожен із працівників закладу зробив свій внесок у розвиток зони, де невдовзі наші пацієнти, від найменших до найстарших, зможуть відпочивати під час стаціонарного лікування, - зауважують на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.


Нагадаємо, що роботи з благоустрою тривають за адресою вул. Вітовського,22, де знаходиться кілька закладів Ковельського МТМО: пологовий будинок, жіноча консультація, стаціонар дитячої лікарні та відділення дитячої поліклініки. Тут планують зробити відпочинкову зону з парком та дитячим ігровим майданчиком. Меценати пообіцяли допомогти з саджанцями дерев та кущів, посприяти у влаштуванні вуличного освітлення.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі прооперували пацієнта, у якого виявили рак нирки при профілактичному УЗД

У Ковелі прооперували пацієнта, у якого виявили рак нирки при профілактичному УЗД
Чоловік не скаржився на стан свого здоров'я, проте лікарі виявили у нього дві важкі недуги, тому прийняли рішення одночасно провести дві операції: з видалення нирки та жовчного міхура.