1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі прооперували пацієнта, у якого виявили рак нирки при профілактичному УЗД

У Ковелі прооперували пацієнта, у якого виявили рак нирки при профілактичному УЗД

У Ковельському МТМО провели симультантну (подвійну) операцію. Пацієнт, не маючи скарг з боку сечової системи, вирішив пройти профілактичне УЗД обстеження нирок, в ході якого була виявлена величезна пухлина правої нирки розміром 8 см. Про це повідомляють на сторінці медзакладу у соцмережі.

Хворого було скеровано на комп'ютерну томографію для дообстеження, під час якої була підтверджена пухлина правої нирки та виявлено калькульозний холецистит.

Лікарі прийняли рішення одномоментно провести одразу дві операції: лапароскопічну правобічну нефректомію (видалення нирки) та холецистектомію (видалення жовчного міхура).

- Оперативне втручання пройшло успішно, наразі пацієнт почуває себе задовільно. Зауважимо, що 70% пухлин нирки немає ніяких клінічних ознак і протікає безсимптомно! Тому піклуйтесь про своє здоров'я та періодично проходьте профілактичні обстеження, - зауважують лікарі.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковельській дитячій лікарні обладнали сучасну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів

У Ковельській дитячій лікарні обладнали сучасну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів
Тепер діти, які лікуються у стаціонарі, можуть з користю провести своє дозвілля та відволіктися від медичних процедур. Отримані позитивні емоції сприятимуть швидкому одужанню.