На території нової дитячої поліклініки у Ковелі планують зробити відпочинкову зону з парком

На території нової дитячої поліклініки, яку нещодавно відкрили у приміщенні Ковельського пологового будинку, тривають роботи з благоустрою. Як повідомив головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, наразі облаштовують бруківкою під'їзну дорогу, паркувальний майданчик і тротуар для пішоходів.

Проте плани у медиків набагато грандіозніші: у перспективі на території лікувальної установи для пацієнтів та відвідувачів мають влаштувати дитячий ігровий майданчик та парк для відпочинку. Олег Самчук запевнив, що уже є домовленості з меценатами, які нададуть саджанці дерев та кущів, посприяють у влаштування освітлення території відпочинкової зони.

Нагадаємо, що у приміщенні за адресою вул. Вітовського,22 знаходиться кілька закладів Ковельського МТМО: пологовий будинок, жіноча консультація, стаціонар дитячої лікарні та відділення дитячої поліклініки.Читайте також: У Ковельській дитячій лікарні обладнали сучасну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів


#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковельській дитячій лікарні обладнали сучасну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів

У Ковельській дитячій лікарні обладнали сучасну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів
Тепер діти, які лікуються у стаціонарі, можуть з користю провести своє дозвілля та відволіктися від медичних процедур. Отримані позитивні емоції сприятимуть швидкому одужанню.

Ковельська лікарня отримала медикаменти для проведення складних операцій на серці

Ковельська лікарня отримала медикаменти для проведення складних операцій на серці
Це передбачено умовами субпроєкту, в рамках якого для Ковельського МТМО торік було придбано ангіограф. Отриманий препарат «Йогексол» використовують при стентуванні та коронарографії.