1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня закупить нове обладнання для проведення нейрохірургічних операцій

Ковельська лікарня закупить нове обладнання для проведення нейрохірургічних операцій

З міського бюджету виділять кошти для придбання обладнання та нейрохірургічного інструментарію для проведення операцій у Ковельському МТМО. Про це йдеться у пояснювальній записці до рішення міської ради, яке було прийняте депутатами на останній сесії міської ради у жовтні.

120 тисяч гривень виділять для закупівлі краніотому з насадкою для проведення трепанації черепа, яка здійснюється при ургентних операціях черепно-мозкових травм (перелом, внутрішньомозкова кровотеча), при проведенні операцій з видалення доброякісних та злоякісних пухлин головного мозку, усунення вроджених вад черепа у дітей, лікуванні гнійних процесів мозку.

Крім того, виникла необхідність у придбанні у відділення інтервенційної радіології Центральної районної лікарні перфузору – медичного пристрою для дозованого введення розчину в організм пацієнта при невідкладних станах. На це з міського бюджету виділять 80 тисяч гривень.

Ще 79,9 тисяч гривень отримає Ковельське МТМО й для закупівлі хірургічного та нейрохірургічного інструментарію в операційний блок лікарні для проведення ургентних оперативних втручань.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі прооперували пацієнта, у якого виявили рак нирки при профілактичному УЗД

У Ковелі прооперували пацієнта, у якого виявили рак нирки при профілактичному УЗД
Чоловік не скаржився на стан свого здоров'я, проте лікарі виявили у нього дві важкі недуги, тому прийняли рішення одночасно провести дві операції: з видалення нирки та жовчного міхура.