Ковельський пологовий будинок працює в електронній системі охорони здоров'я

Пологовий будинок Ковельського МТМО повністю синхронізований і працює в електронній системі охорони здоров'я, - повідомляють на сторінці медичного об'єднання у соцмережі.

Нагадаємо, що в Україні лише кілька пологових будинків мають змогу працювати автоматизовано. Це новітнє рішення, що забезпечує доступ до електронної картки пацієнта в рамках нової медичної реформи, а також має ряд переваг, що дозволяють якісно, швидко та доступно надавати медичні послуги.

Електронна система охорони здоров’я стала невід’ємною частиною медичної реформи, яка значно змінює принципи надання та фінансування медичної допомоги в нашій державі. Вона покликана покращити доступ пацієнта до медичної допомоги та полегшити роботу лікаря.


#КовельськеМТМО

Коментарі

  • Вдячний клієнт
    Найкрутіший медичний заклад. А лікар від Бога - Гаврилюк Світлана Володимирівна. VIP хірургічна. Не у всіх обласних і навіть столичних медзакладах такі круті умови, апаратура та лікарі професіонали- як у Ковельському пологовому будинку. Тому - дорогі жінки, не потрібно нікуди далеко їхати. Тільки в Ковелі
    Відповісти

Читайте також

Ковельська лікарня закупить нове обладнання для проведення нейрохірургічних операцій

Ковельська лікарня закупить нове обладнання для проведення нейрохірургічних операцій
З міського бюджету виділили кошти для придбання інструментарію, який використовується для проведення операцій при черепно-мозкових травмах, пухлинах головного мозку та інших невідкладних станах у пацієнтів.