1. Головна
  2. Новини
  3. 27 призових місць здобули ковельські веслувальники на змаганнях з нагоди Дня залізничника

27 призових місць здобули ковельські веслувальники на змаганнях з нагоди Дня залізничника


2 листопада у Ковелі вдруге було проведено обласні змагання з веслування на байдарках та каное з нагоди Дня залізничника. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У заході взяли участь веслувальні товариства Волинської області (Ковель, Луцьк, Шацьк) та гості з Республіки Польща (Люблін). Загалом учасниками перегонів стали понад 70 спортсменів. Змагання були комплексні та поєднували в собі веслування на воді та біг по пересіченій місцевості.

Успішно виступили ковельські спортсмени та зайняли призові місця. Серед наймолодших байдарочників перемогу здобув Кузьмінець Микола, серед каноїсток - Матлах Вікторія.

У віковій категорії 2006-2007 р.н. перші місця вибороли каноїсти Кімлайчук Василь і Шворак Олександра. Серед байдарочників найвищу сходинку посіла Котік Олександра.

Серед учасників 2004-2005 р.н. перемогу святкували Смусь Марк та Дудка Анна (байдарки) і Примачук Максим (каное).

У категорії 2002-2003 рр.н. (каноїсти) найвищі результати показали Семенюк Тарас та Калитюк Василина, а Свиридюк Віктор і Грабовець Ілона – у найстаршій групі.

Призерами змагань стали: Яцюк Олександр, Борсук Павло, Кухарук Станіслав, Мельничук Данило, Бернадський Антон, Гончарук Роман, Телебей Роман, Яковлєв Сергій, Шворак Анатолій, Кузьмінець Олександр, Дячук Вікторія, Іллюх Ілля, Назарук Назарій, Турчин Олександра, Артемук Дмитро.

Підготував переможців професійний склад тренерів, а саме: Проніна Світлана, Гурська Лариса, Прохорук Василь, Семенюк Федір, Троцюк Володимир, Прохорук Олександр, Гичка Олексій, Демчук Ольга, Похвальний Костянтин.


#Веслування

Коментарі

Читайте також

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020
Нині збірна України з веслування на човнах «Дракон» перебуває у Вірменії, де триває навчально-тренувальний збір. Спортсменам уже вдалося підкорити місцеву вершину висотою 2900 метрів.

Веслувальники з Ковеля стали переможцями та призерами Всеукраїнських змагань

Веслувальники з Ковеля стали переможцями та призерами Всеукраїнських змагань
У Ковелі змагалися 240 спортсменів з шести областей України. Серед учасників - й вихованці Ковельської філії ОСДЮСШОР «Олімп» та відділення з веслування на байдарках та каное Ковельської КДЮСШ ім. Є Кондратовича.